STOWARZYSZENIE  ARCHITEKTÓW  POLSKICH  ODDZIAŁ  ZIELONA  GÓRA
W okresie przedświątecznym, 14 grudnia 2010 r. o godzinie 17- tej spotkaliśmy się w gronie koleżanek i kolegów naszego Stowarzyszenia, w Zajeździe Pocztowym, na wieczerzy wigilijnej. Na dworze grudniowe ciemności i sypiący obficie śnieg a my w cieple świątecznych świateł i ozdób z radością witaliśmy się ze sobą. Nasz Prezes, Jurek Gołębiowski w krótkiej przemowie podsumował mijający rok działań Stowarzyszenia. Jego przemowę i życzenia podsumowaliśmy oklaskami.

Podzieliliśmy się opłatkiem i spożyliśmy wieczerzę, która składała się ze smakołyków rożnego rodzaju. Po wieczerzy zaproszony akordeonista grał a my śpiewaliśmy kolędy. Śpiewanie było piękne i okazało się, że architekci to prawdziwi artyści również na tym polu. Zwłaszcza „…gloria in exelsis deo…” brzmiało rewelacyjnie.  Śpiewanie kolęd trwało do późnych godzin. Zdjęcia może nie oddają ciepła i energii jakie towarzyszyły naszej wigilii, lecz pozwalają wczuć się w jej atmosferę.

 

Zarząd naszego SARP życzy kolegom architektom i ich rodzinom szczęścia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku a także, abyśmy w roku 2011 spotkali się ponownie na takiej ciepłej, radosnej  i energetycznej wigilii.